Centrum Motoryzacji

„Kto nie zna celu, nie znajdzie drogi". Jeśli poznasz cel firmy Seydak, to znaczy, że znalazłeś właściwą drogę. Będziemy Cię inspirować do kompleksowych usług pod hasłem "Wszystko z jednej ręki". Zespół Seydak oczekuje na wizytę.

Historia

      BEZPIECZNA ZIMA

       ZRÓB PRZEGLĄD I WYMIEŃ OPONY !!!

                                                                                                

       W dniach od 25-listopada do 15 grudnia 2013r. przeprowadziliśmy akcję "BEZPIECZNA ZIMA" która dał Państwu możliwość wymiany opon z letnich na zimowe za symboliczną opłatę 10,- zł.    

 


WYGRAJ SKUTERA NA WAKACJE !!! 

  Dnia 29-czerwca 2013r.  odbyły się  Drzwi Otwarte  na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Krzysztof Seydak.

Akcja pod hasłem:

                                                     ,,WYJEDŹ  BEZPIECZNIE NA WAKACJE "

- miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach , wszyscy którzy brali udział w naszej akcji mogli bezpłatnie przejechać przez ścieżkę diagnostyczna i sprawdzić stan techniczny swojego auta. Impreza miała charakter bardzo uroczysty . Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji i wziąć udział w konkursie plastycznym WAKACJE MARZEŃ - dzieci których prace zostały nagrodzone to :
- Julia Mundzia
- Mateusz Sabiniarz
- Patryk Ciak
Losowanie nagrody głównej SKUTERA odbyło się o godz.14-tej szczęśliwym zwycięzcą do którego zadzwoniliśmy okazał się Pan Paweł Zacharzewski , a dwie nagrody pocieszenia w postaci kosmetyków samochodowych trafiły do Pani Justyny Kłódka i Pana Stanisława Kowalskiego - serdecznie GRATULUJEMY!!! .